0001225389_LIM.jpg

I/O konektory 

Rozsiahla rada HARTING interface konektorov ponúka široký výber riešení Input / Output pripojenia pre elektronický prenos dát cez kovové kontakty alebo optického vlákna. Hybridné verzie kombinujú silové a dátové prepoje v jednom konektore. Kľúčovým prvkom tejto produktovej rady je prenos vysokých a utra-vysokých rýchlostí dát pre vonkajšie i vnútorné priemyselné aplikácie.

Rada PushPull HARTING sa vyznačuje veľmi jednoduchým praktickým a bezpečným uzamykacím systémom - "zatlač -potiahni".  Tento druh konektoru je predurčený pre rýchle spojenie a rozpojenie a zároveň uzamknutie a odomknutie konektora jednoduchým úkonom.  So stupeňom krytia IP65 / IP67 má táto rada takmer neobmedzené možnosti použitia pre rôzne technologické zariadenia.

HARTING RJ Industrial® Ethernet data interfaces

Pre rýchle a bezpečné ethernetové pripojenie má HARTING v ponuke 2 alebo 4 párové priemyselné RJ konektory. Táto rada ponúka rôzne druhy predvedenia na základe požiadaviek ako rýchlosť dát až 10G, pripojovacie terminály, IP krytie, kryty kovové, termoplastové, aretácie PushPull, páčkové, bajonetové. 

Ha-VIS preLink® - Ethernet cabling systems


Har-port pre servisné účely
 
HARTING har-port je produktová skupina, ktorá ponúka rad konektorov pre servisné pripojenia Ethernetu alebo USB. 
 
 
 

- D-Sub štandard konektory 9 až 50 pólov
- D-Sub High Density konektory 15 až 78 pólov
- D-Sub Mix konektory, viac ako 20 rôznych kontaktov a rôznych kombinácií
- D-Sub vode-odolné konektory IP 67 9 až 50 pólov
                                                - D-Sub filtre

Bus Interface

Bus Interface rada patrí do skupiny D-Sub field bus interfaces, ktorá zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a pripojenie do bus lines a je vhodná pre všetky pripojenia  masters and slaves známych sietí ako MVB/WTB, CAN, Profibus, Fip.


Metric I/O konektory - 2.0 mm pitch har-link®

Táto rada modulárnych a kompaktných interface konektorov pre systém har-link® v  2.0mm pitch umožňuje prenos dát v rozsahu do 2 Gbit/s. Koncept EMI tienenia garantuje excelentnú funkciu v "EM-znečistenom prostredí". Tento har-link® konektorový systém spĺňa požiadavky IEC 61076-4-107 a je zvlášť vhodný na vysoko-rýchlostný prenos dát v telekomunikačných a sieťových aplikáciách. 

zapojenie rj45